«Велосипед»

Прекрасная новость, друзья!

Представляем вашему вниманию короткометражный фильм «Велосипед» от «Aкtors studio». Теперь, все кто не были на премьере, но желают насладится творчеством наших учеников, могут посмотреть наш фильм прямо здесь!

Когда все сьемки окончены, и даже премьера состоялась, мы хотим, чтобы работы «Aкtors studio» были известные не только узкому кругу родителей и всех, кто над их созданием работал, а вышли на новый уровень и более широкую аудиторию.

Смотрите с удовольствием, наслаждайтесь, а мы, тем временем, будем готовить для вас новые спектакли , фильмы и новые проэкты !!!!

Ведь в планах еще много идей и проектов, которые следует реализовать! Мы хотим делиться ими с вами, дорогие почитатели детского творчествам.

Приятного просмотра!

29.10.17

Ну что ж друзья, вот и состоялась долгожданная премьера фильма «Велосипед»! Хочу еще раз, от всего сердца, поблагодарить всех, кто был вместе с нами, кто верил и поддерживал! Спасибо за ваши неподдельные эмоции, приятные слова, которые мотивируют нас каждый день работать и творить новые шедевры. 

Отдельная благодарность родителям за терпение, уверенность в успехе собственных детей и безграничную поддержку! Также спасибо съемочной группе за профессионализм, умение находить точки соприкосновения с детьми и веру в наше общее дело. И, конечно же, как тут не скажешь несколько слов о наших актерах. Дорогие мои – вы самые лучшие, помните об этом всегда!
Я искренне рада, что премьера прошла на ура! Все было очень здорово и атмосферно. Все были в восторге от нашей работы, что не может не радовать! Теплые слова, которые били сказаны вчера – еще одно доказательство того, что наша работа важная, а творчество приносить настоящее удовольствие.
Мы продолжаем работать в том же духе, и уже скоро будем готовиться к новым сьемкам, осуществлять другие проекты вновь и вновь радуя зрителя! Увидимся на следующей премьере!

 

28.10.17

 Уже скоро ми покажемо загалу наш проект – короткометражний фільм «Велосипед»! А сьогодні продовжуємо знайомство з членами команди. 
Успішний керівник та ідейний натхненник студії «Aktors Studio», продюсер фільму «Велосипед» і просто чудова жінка – Людмила Бойченко. Людмила закінчила Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, працювала у школі вчителем історії і правознавства. Вона відкрита до спілкування, позитивна, любить дітей, а вони її. 
«Кожна дитина унікальна по-своєму, у кожному обов’язково є свій талант. Моя місія – знаходити і розвивати дитячі таланти. Моє натхнення – це мої власні діти, моя родина. У своїх двох дітей я прошу поради, раджуся з ними, спостерігаю, що їм подобається, як вони реагують на той чи інший сценарій. Мені дуже важлива їхня думка, і я до неї прислухаюся. Мої діти – мої помічники, вони зі мною всюди, як не на сцені, то як асистенти знімальної групи. Родина – моя фортеця, всі підтримують будь-які мої починання, особливо чоловік. Дякую йому, що він завжди поруч!», — прокоментувала Людмила.

За словами продюсера, важливо завжди ставити перед собою ціль, працювати, і тоді наступить бажаний результат! Тільки вперед – головний девіз Людмили! Жінка переконує, що головне – насолоджуватися життям, любити життя і вірити, що все буде добре!.

А ми друзі, віримо і чекаємо, що ви прийдете на нашу прем’єру фільму «Велосипед»! До зустрічі у кінотеатрі «Кінопанорама» 29 жовтня!

27.10.17

Друзі, не забули, що на носі уже прем’єра?! Уже завтра ми покажемо Вам свій шедевр! А сьогодні ми продовжуємо тему: батьки – діти. 

Ось, що нам написала мама Артема Костенко Вікторія про участь сина у зйомці фільму.

«Кастинг – це було вперше. Більш за все хвилювалася мама, аніж син. Над роллю попрацювали один раз вдома, а під час кастингу, коли всі по куткам штурмували слова, Артем сказав: «Мама, все буде добре, я все знаю». Так і сталося. Він зовсім не хвилювався. Коли почався кастинг, Артем зіграв роль так, наче робить це вже не вперше! Ву-а-ля, і роль його! Мама даремно хвилювалась. А зйомки. Це були шалені два дні, складні і насичені. Спочатку Артем несерйозно віднісся до самого процесу, скоріше як до звичайної гри з друзями, аніж до роботи. Навіть трохи бешкетував. У перервах між дублями, це був взагалі відрив, але коли потрібно було грати, настільки швидко перевтілювався, що навіть знімальна група була здивована його грою. За два дні роботи над фільмом було все: і сміх, і сльози і навіть відмова від зйомки… Але перерва 5-10 хв і знову виходив на майданчик і продовжував працювати. Два дні по дванадцять годин — не кожний дорослий витримає у такому темпі, а наші хлопці витримали! Молодці! Якщо чесно, я думала, що після цього син навіть подумати не захоче про зйомки. Але ж ні! Сьогодні він згадує про ці дні, як про якусь пригоду, і головне – навіть думає стати актором! Я ним пишаюся і впевнена, що би не задумав наш син, ким би не мріяв стати у нього обов’язково все вийде!»

Також переживала всі моменти процесу зйомки і мама Нікіти Сабурова Юля. Вона також поділилася з нами своїми емоціями.

«Коли Нікіта потрапив на знімальний майданчик, то зрозумів, що на знімальному майданчику працює дуже багато людей, і те наскільки точно і швидко він виконає задачу – залежить результат, у який вклали свій труд і душу інші люди. Він навчився бути відповідальним і працювати в команді. Хочу подякувати організаторам за всі продумані деталі, комфорт і затишок. Син згадує один момент, коли він відіграв свій епізод і отримав похвалу від режисера, то вмостившись в кріслі, на схилах мальовничого місця у Києві, пив смачну каву і був абсолютно щасливий».

Ми також раді за наших акторів, що процес зйомки приносить їм справжнє задоволення! Що ж може бути краще! 
#aktorsstudio #сьемкафильмавелосипед #детиактеры

26.10.2017

 Друзі, ці прекрасні осінні дні, що залишилися до прем’єри фільму «Велосипед», хотілося б поговорити про людей, які створюють кіно – нашу знімальну групу. Всі вони талановиті, працьовиті та успішні люди, які знають свою роботу та вміють підійти до неї творчо. 
Сьогодні хочу познайомити вас із режисером фільму «Велосипед», талановитим українським актором, сценаристом, продюсером Сергієм Шляхтюком. 
Сергій закінчив Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв, за спеціальністю режисер постановник трюкового жанру. У його арсеналі робота уже в понад 30 фільмах, у якості режисера, продюсера, актора, каскадера та постановника трюків.
Сергій Шляхтюк також володіє навиками бойового мистецтва, паркуру, займається акробатикою та фехтуванням, а ще він справжній майстер верхової їзди.
Ми раді, що у нашій команді є такі талановиті люди. І пишаємося тим, що наші юні актори беруть з них приклад та переймають досвід, щоб з кожним днем підкоряти все нові та нові вершини
#aktorsstudio #сьемкафильмавелосипед #детиактеры

25.10.2017

«Квачик так само хлопчик, як і я, він симпатичний, кмітливий і любить веселощі з друзями! Мені майже не доведеться грати, я буду самим собою! А слова вивчити взагалі не проблема!», — так прокоментував свою роль Кравчика у фільмі «Велосипед» головний герой Артем Ревенко, на запитання мами про самовладання на знімальному майданчику.
Прем’єра уже скоро. Ми в очікуванні затамували подих та разом з батьками і акторами згадуємо найвеселіші та найцікавіші моменти, які об’єднавшись, дарують нам прекрасний результат – фільм «Велосипед».
Мама Артема Ревенка Олена згадує, що коли настав перший день зйомок, то ніхто не очікував, що то така важка робота – і для дітей, і для дорослих.
«Спочатку діти трішки бешкетували, але від суворого погляду режисера, притихли навіть батьки. Діти зібралися і під чуйними керівництвом знімальної групи відпрацювали увесь день на 100%. Після першого важкого робочого дня всі хвилювалися, що стомлені діти просто завтра не захочуть прийти на зйомку. Але, на подив дорослих, всі діти як один були зачаровані процесом зйомки, і в один голос сказали, що коли виростуть, обов’язково будуть такими ж крутими як і Sergey Shlyahtyuk, або Artem Orlovskiy, який з доброю турботливою посмішкою, теплими словами весь час підбадьорював маленьких акторів. Загалом, участь у зйомках для нас пройшла як невеличка захоплива пригода! Всі були стомлені, але страшенно задоволені!», — зауважила мама Артема Ревенка Олена.
Батьки підтримують своїх дітей та готові разом з ними пройти всі випробування заради прекрасного результату, який ми уже готові показати усім бажаючим 29 жовтня у кінотеатрі «Кінопанорама». З нетерпінням чекаємо!

24.10.17

Великий кінорежисер, письменник, кінодраматург Олександр Довженко колись сказав: «Кіно вимагає величезної працелюбності і працелюбності не тільки на зйомці, а в усьому розумному процесі створення картини. Кіно – мистецтво «одержимих». 
Кожен, хто хоч трохи пов’язаний із кіномистецтвом, не може не погодитися із батьком українського кінематографу. Люди, які створюють кіно – не просто люблять свою роботу, вони вкладають у своє творіння душу і серце.
І ми, в «Aktors studio» не просто робимо кіно, ми відкриваємо юні таланти, допомагаємо їм розкритися, подружитися один з одним, знайти свою оскароносну роль.
Напередодні зйомок короткометражки «Велосипед», як і в будь-якому творчому процесі, передували важливі робочі моменти. Вся знімальна група працювала злагоджено, було детально створено план, організовано кастинг, проведено три повноцінні репетиції. Продумували все до дрібниць: від одяг героїв до реквізиту, з якими, до речі, неабияк допомогли батьки, за що їм оремо велика подяка.
Ми любимо свою роботу, ми любимо працювати з дітьми, і ми запрошуємо всіх охочих відвідати прем’єру фільму «Велосипед» 29 жовтня у кінотеатрі «Кінопанорама». Чекаємо з нетерпінням!
#aktorsstudio #детиактеры #сьемкафильмавелосипед

23.10.17

Дорогі друзі! Ми розповідаємо вам про закулісся зйомок фільму «Велосипед», щоб ви разом з нами відчували ту атмосферу створення дитячого кіно. 
Важливу роль у цьому процесі відіграє сценарист. Тому ми вирішили запитати нашого майстра пера Марину Герасименко про всі тонкощі написання сценарію до дитячої короткометражки «Велосипед».
«Петю Кравчика та Вітю Бубочку я придумала раніше, ніж був написаний сам сценарій. Була мрія написати сценарій для дитячого фільму, бо зараз в Україні не так багато якісного дитячого контенту. Хотілося створити щось веселе, легке, але водночас добре. Те, що актуально в усі часи – дружба, взаємовиручка, допомога ближньому. Але для мене важливо було, щоб історія не вийшла повчальною. Найкращий приклад таких історій – твори Всеволода Нестайка. Це мій улюблений автор, я перечитала все по кілька разів, це просто пігулка від поганого настрою. Я і сміюсь, і плачу, коли їх читаю. Його історії пробуджують звичайні людські емоції. Словом, обожнюю! От і хотілося створити щось бодай трохи подібне. Взагалі вигадувати цих персонажів було весело. Ти ніби даєш життя людині, нехай і вигаданій, наділяєш її певними рисами характеру, придумуєш їй батьків, друзів, улюблені хобі, навіть мрії. Ставиш питання і знаєш, як кожен із персонажів на нього відповів би .А далі сюжет сам собою складається. Просто ставиш цих героїв у якісь умови і вже знаєш, як вони поведуться. Хто злякається, хто бурчатиме всю дорогу, а хто придумає вихід із складної ситуації». 
Ось так із ніжністю описує свою роботу сценарист. А ще, Марина Герасименко запевнила, що секрет вдалого сценарію криється у любові до своїх героїв. Вона зауважила, що писала сценарій із легкістю і задоволенням. Адже у творчості, за її словами, дуже важливо вміти відпустити своє творіння у світ, довірити їх іншим фахівцям, бо ж чим легше відпускаєш, тим легше приходять нові творіння до авторів. 
#aktorsstudio #детскоекино #детиактеры #сьемкифильмавелосипед

22.10.17

Батьки – найрідніші люди для кожного з нас. Вони завжди підтримаю, допоможуть, підкажуть. Батьки спостерігають за першими кроками, оберігають.

Ми вирішили поцікавитися у батьків наших героїв фільму «Велосипед» чи допомагали вони дітям вчити ролі дома? З якими емоціями діти поверталися додому після зйомок? Чи хочуть батьки бачити своїх дітей акторами в майбутньому? Як вони допомагали дітям справлятися з хвилюванням чи будь-якими іншими труднощами під час зйомок? Що вони очікують від прем’єри?

Першою нам відповіла мама Ярослава Дегтяра, який зіграв роль Бубочки, Юлія. «Ми вдома тренувалися, мама програвала ролі теж. Після зйомок діти і батьки були втомлені, емоції були мінливими: від захвату до відчаю. Ми Ярослава хвалили, що він здорово справляється, як дорослий, та пообіцяли подарунок після виходу фільму. Ким стане дитина у майбутньому- не важливо, цей вибір за ним. Та досвід спілкування, перші ролі у професійному кінематографі, допомогли дитині стати впевненішим в собі. Вся наша родина горда за Ярослава, і ми втерли носа тим, хто махав рукою в його сторону, мов, він розбишака. Зйомка стала гарною пригодою в нашому житті! Дякуємо за досвід та емоції! P.S. Треба вірити в чудеса і вони прийдуть саме до Вас).
Ми щиро вдячні батькам за такі слова, адже кінцевий результат – це і їхні старання. І 29 жовтня на прем’єрі ми всі разом будемо гордитися роботою. Залишайтеся з нами! 
#aktorsstudio #сьемкафильмавелосипед 
#детскоекино #детиактеры #сьемкифильмавелосипед

21.10.17

Кожна дитина – художник, який розмальовує яскравими фарбами все, до чого торкнеться. Наша місія – всіляко сприяти розвитку дитячої творчості. Ми в «Aktors studio» намагаємо не лише всебічно розкрити дитячі таланти, а й виробити силу духу. Ми горді за кожен успішний крок наших вихованців.

Друзі, ми не перестаємо знайомити вас із нашими героями. Вашій увазі представляємо Нікіту Сабурова, який у короткометражному фільмі «Велосипед» зіграв роль Пенделя.

Нікіта дуже харизматичний, працелюбний, інтелігентний юнак. Він неабияк захоплюється історією, із задоволенням займається історичною реконструкцією, фехтуванням. Важливе місце у житті хлопця відіграє театр. Він часто відвідує вистави і, як ви уже зрозуміли, сам не пасе задніх, а вдало пробує себе у акторському мистецтві. Є у Нікіти і дуже незвичне хобі – ковальська справа, він вміло не тільки грає на сцені, а й обробляє метал.

Кожна дитина по-своєму особлива, талановита, індивідуальна. До чого б у неї не лежала душа, справа батьків допомогти, підказати, порадити. Тому наша наступна історія буде про батьківську підтримку і любов. Залишайтеся з нами! Далі буде…
#aktorsstudio #сьемкифильмавелосипед #детиактеры

20.10.17

Друзі, продовжуємо знайомити вас із нашими акторами! Аби в цілому фільм вийшов фантастичним, кожна роль і кожен член команди повинні працювати як один налагоджений механізм. Вклад кожного у спільну справу – неоціненний, кожна роль – важлива. 
Тому знайомтеся з нашими новими героями. Таня Мартенюк – весела, комунікабельна і дуже творча дівчинка. Таня опановує найпрестижнішу і найпопулярнішу серед молоді професію – блогера. Не зважаючи на юний вік, дівчинка уже веде свій You tube канал. Також Таня грає на фортепіано, малює, займається хореографією, художньою творчістю, керамікою, писанкарством та співає у хорі. 
Пархоменко Артем – справжній мужчина, захоплюється боротьбою та футболом. У вільний час любить кататися на скейті та велосипеді, а також читає дитячу літературу своїй молодшій сестричці Пархоменко Анні. Дівчинка ходить у дитячий садочок, де займається хореографією. Окрім танців, Анічка любить співати і танцювати, а у вільний час грається з братиком та катається на самокаті чи велосипеді. 
Анісімова Анна – справжня акторка. Вона любить переодягатися у мамині речі та готувати різні концерти і вистави. Аннушка дівчинка дуже цікава і допитлива, вона любить слухати книги, дивитися мультфільми, танцювати та гратися із старшою сестричкою Улянкою.
Всі наші діти – дуже творчі, ще змалку вони шукають себе, навчаються, відпочивають, відвідують різні гуртки. Вони – це майбутнє нашої України. Про них потрібно говорити, тому завтра чекайте наступну історію.
#aktorsstudio #сьемкифильмавелосипед #детиактеры

19.10.17

Сьогодні познайомимо вас із акторами головних ролей: Артем Ревенко, Ярослав Дегтяр і Артем Костенко. Хлопці активні, життєрадісні, і безумовно, дуже талановиті. Кожен із них – особистість, а разом – чудова акторська команда. 
Хлопці по-своєму вживалися в роль та розкривали свій потенціал. Вони різні діти, зі своїми мріями і захопленнями. Артем Ревенко поглиблено вивчає дві іноземні мови, має багато друзів, неабияк захоплюється спортом, зокрема футболом та плаванням, катається на велосипеді. Юний джентльмен завжди прийде на допомогу, захищає та допомагає дівчаткам. Цікавлять Артема і книги, особливо про космос. У юного актора багато захоплень, але першість серед усіх займає акторська майстерність. 
А от наприклад Ярослав Дегтяр взагалі потрапив на кастинг випадково, хлопчик просто чекав маму після гуртка і навіть не очікував, що його затвердять на одну із головних ролей. Тому слова довелося вчити прямо на сцені. Також Ярослав цікавиться науковими телепередачами, а улюблений шкільний предмет – математика. 
Артем Костенко – ще один головний герой, хлопчик серйозний і допитливий. Цікавиться наукою та історією, у школі особливу увагу приділяє математиці, а також додатково займається у математичному гуртку «Цифра». Сфера діяльності та зайнятості Артема – дуже різноманітна, це і програмування роботів, і заняття з англійської, і навіть багаторічна участь у дитячих велоперегонах «Ми чемпіони». Однак, не останнє місце у житті хлопчика посідає і акторська 
майстерність.
Ми познайомили вас із головними героями, але це ще не кінець. Велика команда працювала над створенням фільму, тому далі буде…

18.10.17

Начинаем наш марафон историй

Друзья, как и обещали, начинаем наш марафон историй. Сегодня мы расскажем о локациях, которые стали нашими съемочными площадками, это парки Киева Феофания и парк Вечной Славы. Места эти известны своей неописуемой красотой, самобытностью и колоритом. Что можно найти лучше для сьемки фильма, где все актеры – дети? Свежий воздух, живописная природа, чистая, аккуратная и ухоженная территория – все это только вдохновляет для творчества.
Мы не зря выбрали именно эти парки. Например, в Феофинии очень продуманный и качественный ландшафтный дизайн, ровное асфальтное покрытие, на котором без проблем можно ездить на велосипеде и снимать дубль за дублем.
Парк Вечной Славы раскинулся на одном из крутых днепровских склонов, откуда открываетесь великолепный вид на город. Где же еще снимать перебивки, как не в самом сердце столицы?
Теплая погода и прекрасные пейзажи вдохновляли на работу не только юных актеров, но и всю съемочную группу. Процесс создания кино – дело коллективное, поэтому очень важно, чтобы у всех членов команды было хорошее настроение!
Именно о героях, по-другому и не назовешь, будут наши следующие истории, о детях и взрослых, которые работали вместе, чтобы 29 октября мы все вместе наслаждались результатами их труда. Продолжение следует…
#aktorsstudio #детскоекино #детиактеры

17.10.17

Мы в предвкушении!

Мы в предвкушении! До премьерного показа фильма «Велосипед» осталось совсем чуть-чуть времени! И мы хотим посвятить эти две недели рассказам о всех тонкостях этого нелегкого, насыщенного, но очень интересного творческого процесса.
Как известно, вся деятельность начинается с идей, которые ежедневно рождаются в наших головах, но только те, о которых мы позаботимся – вырастают. «Аktors studio» уже имеет положительный опыт «выращивания» лучших замыслов, которые реализовались в жизни и воплотились в фильме «Джин».
И, конечно же, создания короткометражки «Велосипед», так же началось с идеи, а уж потом и закипел весь творческий процесс: кастинги, встречи и обсуждения, сьемки, оживленные разговоры и такие желанные первые роли. Все самое интересное остается за кадром, но мы хотим приоткрыть для вас, дорогие друзья, эту занавесь и рассказать, чем мы жили в те жаркие летние дни. Ведь кинематограф – дело тонкое.
Внимание, теперь вы сможете каждый день следите за нашей страницей, читая истории о нашей закулисной жизни и переживая все события вместе с нами. Продолжение следует…

16.10.17

Кто к нам на премьеру?
29 октября на старте школьных каникул в кинотеатре «Кинопонарама» по адресу ул. Шота Руставели в 10:30 состоится премьерный кинопоказ короткометражного фильма «Велосипед» от “Aktors studio”. Вход — свободный.
Премьеру посетит вся актерская и съемочная команда проекта, которая вместе со зрителями впервые увидит результат своей работы.

«Позади кастинги, репетиции, съемочные дни, иногда сложные, иногда смешные ситуации на площадке и монтаж фильма. Все это интегрировалось в результат, который мы готовы представить публике.» — комментируют продюсер “Aktors studio” Людмила Бойченко и режиссер Сергей Шляхтюк

“Aktors studio” приглашает всех школьников и их родителей прийти на премьеру и разделить с нами впечатления и эмоции от просмотра детского фильма. Пускай наша площадка также станет местом встречи всех юных актеров Киева, которые успевают общаться и пересекаются друг с другом короткими промежутками во время кастингов либо на съемочных площадках. Давайте учить наших маленьких актеров культуре кулуарного общения. Ведь они уже сейчас формуют новое поколение, не побоимся этого слова, известных и талантливых актеров.

Напомним!
«Велосипед» — стал вторым фильмом студии актерского мастерства “Aktors studio”. В феврале 2017 года студия презентовала свой первый короткометражный детский фильм «The Genie», который сейчас покоряет мир на различных кинофестивалях и собирает лавры для нашей страны. Так, этим летом на фестивале » Rolda Web Fest» в Колумбии «The Genie», вместе с актером Даниилом Доценко и актрисой Мартой Бойченко завоевали первое место в номинации » Best child actor or actress».

В ролях  :

                                                              Квачик -Артем Ревенко

                                                            Бубочка-Ярослав Дегтяр

            

                                                            Бровенко — Костенко Артем

 

                                                      Пендель -Никита Сабуров

                                                              Таня Мартынюк

                                                     Одноклассник —   Артем Пархоменко

Красавчики!!!Рабочие моменты )

Опубліковано Elena Revenko 6 червня 2017 р.